X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

خدا عشق آرامش

افتخار ماست که با مردمک چشمان و مرام و صفای جان و روح جانانتان همراهیم .

سلام و سعادت وعشق !


زن فرشته های مهربانی هستند که برای آرامش ما از بهشت آمده اند .

یاد کنیم از همه مادران و شیرزنان  که چه افتخار ها در راه شهامت و پاکی و زندگی سعادتمندانه آفریده اند.

دو سال و چند ماه قبل وقتی نگین زندگیم همسرم ، دوران بارداری حسنای شیرینم را می گذراند نامه ای برایش نوشتم، که منتشر هم شده ، ولی باز به خاطر یاد و تقدیر دوباره و برای اشاره به برخی نکات در این زمینه دوباره تقدیم می کنم.


سلام بر نگینم، عزیزدلم، همدم مهربان و بی همتای نازم !

عصر جمعه ای دیگر و هفته ای دیگر و خاطرات قشنگ و نیمه جالب های دیگر در کشاکش دهر!

عزیزی برام، همان طوریکه بارها گفته ام.

شیرین و مسرت بخشم، بازهم عنچه ای شیرین دیگر بر سرزمین وجودت جوانه زده است، که «حُسنی»یا «حُسنا»ی دیگری برای «زندگی» مان باشد.

دختر رحمت است و پسر نعمت، از رحمت سوال نمی شود ولی از نعمت ها سوال می شود! این گفته خودت هست، که از کلام شیوای مولایمان نقل کردی. و چه قشنگ است، اعطای رحمت و نعمت و مودّت و رحمتی که به زندگی شیرینمان اعطا شده است و همچنان مثل باران بازهم عطا می شود.

خوشحالم و در اندیشه و انتظار به آغوش کشیدن و بوسیدن و نازکردن نی نی نازی که پرورش و حملش را چه طاقت فرسا تحمل می کنی، و من درک طاقت فرسایی اش را نتوانم.

تبریک و خجسته باد، شهد شیرین پدر شدن دوباره و مادر بودن عزیز و مهربان زندگی ام.

دُرنا و دردانهی زندگی ام، طاقتت فراوان و صبرت استوار و مهربانیت روز افزون، بر گلها و آلاله های زندگی مان و این وجود، محتاج به مهر و عطوفت دخترانه و همسرانه ات.

عزیزم نفسها  و نیایش و ذکرهای قشنگت هر کدام، حَسنه و ثوابی و اجری جزیلی است که به شمارش و ذخیره برایت در می آید!

 و چه زیباست رحمت و عطوفت و پاداش دهی پروردگار مهربانمان، بر این تلاش و مجاهدت در دنیا و امتحان و تلاش و زندگی، که اجر بندگی را برایت ثبت می کند، گوارایت باد مومنه ام!

نمی توانم هیجانم را برای لحظه های دیدن توراهی‌مان و شیرین زبونی‌های آینده اش، ازت پنهان دارم، ولی از خداوند مهربان و حکیم و مدّبر و متعالم می خواهم که رحمتِ بخشیده به زندگی مان را واسعه قرار دهد، و تمام نوگلانمان را سالم و صالح و مومن و عاقبت به خیر و باقیات الصالحات!

و در تمام امتحانات زندگی و بندگی یاری‌مان کند، و طوری امتحانمان نکند که از عهده نتوانیم برآییم.

ممنونیم و شاکریم به خاطر این همه رحمت و نعمت و عنایت و مودت بین خودمان و بین ما و خودش و خوبان درگاهش.

ممنونم به خاطر نعماتی که اگر قرار بود با پول برایمان فراهم کنیم، هرگز فراهم شدنی نبود، و یک لحظه داشتن آن برابر با میلیاردها و میلیاردها اسکناس مادی این دنیای دنی بود.

قلب آرام و پرمحبت و تن سالم و روحی مُحّب به خوبیها و کمالهای قشنگ، همه و همه نعماتی هستند که خیلی وقت ها ازشان غافلیم، در حالی که بالاتری اندوخته و سرمایه است، که خدا به رایگان به ما ارزانی داشته است.

و خودش فرموده: و ان تعدوا نعمت الله لاتحصوها....... و رحمت الله الواسعه

و آلا بذکر الله تطمئن القلوب....... این بهترین تز علمی و عملی و بهترین هدیه و گنج برای رسیدن ما به آرامش است که گمشده ی انسانهاست.

همسر نازم، شیرین و شیوای که این نامه را در حالی که دست در دست هم داریم برای من و خودت خواندی. و این چنین است رسم ما که نامه را برای کسی می نویسم که در کنارمان نشسته است، نمی دانم این طوریش برای خودم هم تازگی دارد.

دیروز غدیر بود و عید ولایت و اتمام نعمت و اکمال دینمان، که با ولایت مولایمان تکمیل شد و خدای مهربانمان راضی شد که اسلام دین جاودانه مان باشد.

تبریک این روز و آرزوی بودن و شدن، شیعهای مخلص و ناب و پاک.

عرایض و صحبتهایم فراوان و بی انتها از نامه سراسر محبتت ممنون، به خاطر نکات قشنگ و دیدزیبایت ، ممنون ابدی از شما و خدای خوبمان که چه نعمتی در قالب وجودت به من عنایت کرده است.

خلاصه غریق دریای نعمتیم، و شیطان بدسرشت، در همه حال در حال وسوسه و غفلت زایی!

 انشاء الله که موفق نگردد، و غفلت های گذشته را نیز ببخشد و عفومان دارد.

ادعونی استجب لکم...... چه زیباست و چه زیبا دعوتی است از جانب پروردگار مهربانمان!

 بدرود و آرزومند آرزوهای قشنگمان!

فدات! همیشه توفیق رهین راهت و مستدام باشیم!
و امروز که همان احساس رو دارم و حسنا شیرینترین گل گلستانمان هست، 

خدای چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگارتاریخ : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 | 19:32 | چاپ | نویسنده: علی | گلواژه های مهربانی شما (1) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.