X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

خدا عشق آرامش

افتخار ماست که با مردمک چشمان و مرام و صفای جان و روح جانانتان همراهیم .

روز پانزدهم خرداد است، سالروز قیام مردم متدین و مسلمان   علیه ستمگری طاغوت و ..........

و دیروز روز ارتحال امام خوبان ، خمینی کبیر ، انسانی که با ضمیری آرام و قلبی مطئمن به سوی خداوند رهسپار شد. و هر چه از شخصیت و والاییش بگویم زبان قاصر است.

رهبری معظم هم حرفهای قشنگ و قابل توجهی در سالگرد ارتحال زد که خیلی برایم جالب و دلنشین بود و انصافا رهبری شایسته   است.

یکی از حرفهایش که برایم تازگی داشت و از سر تواضع و حقیقت است گفتند که انقلابی بودن فقط مخصوص ما پیر پاتالا نیست، حتی ممکن است که یک جوان این دوران از ما هم انقلابی فکر کند و عمل کند. نمی دانم روی سخن این مرد سیاستمدار به کدام قشر و یا افرادی بود  ولی جالب و دلنشین  بود.

یا حرف دیگری که در دیدار خداحافظی خبرگان   گفتند: که  اگر خبرگان کسی مناسب تر از من برای رهبری دارند حتما پیش نهاد کنند، که متاسفانه تعبیری دقیقش  به دلیل غرور جوانی ام یادم نیست، گفتند و حرف از خداحافظی زدند، که واقعا این حرف از سران و رهبران کمتر توقع می رود، و این مرد الهی گفتند.

به هر حال مردم ایران که اکثرشان بزگورانه محبت به مظلوم دارند ، و رهبری شان که عنایت خاصی اخیرا به تحصیل فرزندان مهاجر کردند، نزدیکترین و با محبترین به مردم مظلوم وطنم هست، خدا انشاء الله روابط دو ملت همچنان مستدام باشند و روز به روز بهتر شود.


دختر کوچولوی پنج ساله ی برادرم نازنین کوثر، از وقتی طی این شش ماه پدرش به آلمان رفته است، دنیایی از تنهایی و بی پشتوانه ای در زندگی و چشمانش موج می زند،

اگر چه خنده های ظاهری می کند، ولی ته نگاه و ته کلامش غریبی  و تنهایی هست، و این با احساس ظریف یک دختر هرگز هم خوانی ندارد. الهی پدر جدایی و مهاجرت و ..... بسوزد که این نوگلان رو این طور پژمرده نکنند.

دیروز دایی اش دنبالش آمده است که ماه مبارک رو پیش پدربزرگ مادری اش بروند، و خدا از دل پدران و دختران کوچولویی مثل نازنین ما خبر دارد که چه حسرت و تنهایی و رنجی و غبطه ای به هم سن و سالانش می خورد که بابایشان پیششان هست.

نگین زندگی ام می گوید که نازنین،  کوه پشتیبان پشت سرش را از دست داده است، و به دختران هم سن و سالش گفته است که فلانی خوش به حالت بابات پیشته و آلمان نرفته .

حسنای شیرین زبون ما همچنان شیرین زبونی می کند ، وای دختر که شیرین است و پسر پرغرور و قابل افتخار

خدا همه شون را عاقبت بخیر و باقیات و صالحات کند برای همه عزیزان و خودمان

ماه میهمانی خدا و یا میزبانی خدا فرا می رسد ، هنوز فک نکردم که کدام بنامیمش .

نگین زندگی ام میگفت که میزبانی خدا بگیم مناسب تره .....

چون ما میهمان هستیم و خدا میزبان

ولی من نظر خاصی در این مورد نداشتم و گفتم  چون خدا رازق ماست ما همیشه روزی خور خداوند هستیم و بر این اساس خدا همیشه میزبان است.

به هر حال ماه ضیافت الله هست. پیشاپیش گرامی داریم و آماده پاک کردن دل و جان برای رفتن به پیش معبود و نزدیکتر به معبود باشیم.

یا حق و یا علی .......

ممنون از چشمان قشنگتان و صبر و حوصله تان که تحمل کردید  و با نظر نازو نابتان تشویق گر و راهنمایم هستید..........

آسمانی و خدایی باشیم و باشید.

حدیث داریم که : پیش خدا آنکسی محبوبتر است که برادر مومنش رو بیشتر دوست داشته باشد، یعنی هر کس عاشقتر و دوستدارتر عزیزان و دوستان مومنش باشد، پیش خدا محبوب تر است

وه  چه دین خوبی داریم ...... مبارکتون باشه عاشقی و محبت دوستان. و این دین سراسر عشق و محبت .......

و انشاء الله که من بیشتر دوستتون دارم  و داشته باشم......... و خوشبختی و سعادتتون رو بخواهم .

اگر می تونید با من مسابقه بگذارید که فاستبقوا الخیرات ..... توصیه قرآن است.
تاریخ : شنبه 15 خرداد 1395 | 20:24 | چاپ | نویسنده: علی | گلواژه های مهربانی شما (1) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.