خدا عشق آرامش

افتخار ماست که با مردمک چشمان و مرام و صفای جان و روح جانانتان همراهیم .

سلام و سپاس از اینکه همراهی می کنید

این روزها در خانه ام، چون هم تابستان است و هم اینکه کار خاصی برای بیرون ندارم

این روزها رو دوست دارم ، چون مثل همه ی روزهای قشنگ دیگر، بهترین روزهای عمرم هست.

این روزها رو دوست دارم، چون محبت و مهر و مهربانی و عشق و نشاط و ترنم در کالبد جانم، و لحظه لحظه ی زندگی یم و تا حدودی بندگی ام، موج می زند.

همانطوریکه گفته ام، خواهر ندارم، ولی در کاشانه ی بزرگسالی و جوانی ام، فرشته ای دارم که هم خواهر  و هم همسر و هم همدم و هم بهترین موجود هستی است، برایم.

لقمه لقمه در دهانم می گذارد، و گلهای طراوت و شور و نشاط را در بوستان معطر نابم، می پروراند و از عطر وجود و شور و نشاطش، سرمستم.

وای که چقدر خوشبختم، من و این همه خوشبختی می دونم و مطمئنم بدون وجود عزیزان بهتر از جانم، محال نیست، چون با تمام وجود و از دل و جان درکش می کنم.

هر جا که می بینم عشق است و شور و شرار و نعمت و اشتیاق و لبخند، و شخصیت و فرهیختگی و زیبایی در رفتار و گفتار، و تواضع و تسلیم و فطرت عشق ورزی و مهر بخشی و شعف و نشاط.

وای کاش همه تون حس منو داشتید.( دیالوگی از یک فیلم)

دیگه فک نکنم حرفی مانده باشد، کاش ذره ای از این حالم و احساس و مهر و محبتم به مهربانان، هدیه بر دلهای پرمهرتان گردد، که هیچ وقت زندگی رو سخت نگیرید، و با امید و تلاش و گذشت و صبر و مدیریت و مهربانی بتوانید در کاشانه و آشیانه های دلهای بهاری تان شکوفه های شکوفان لذت و طراوت را بپرورانید و تقدیم همه خوبان و عاشقان کنید. و قدر داشته ها و عزیزان شیرین سخن و با مرام و با معرفت و بی نظیران زندگی حقیقی و مجازی تان رو بیشتر و بیشتر بدانید. و می دانم که می دانید.

و چیزی که می خواهم حسن ختام نوشته ام باشد، وصل و اتصال دایمی و محکم به منبع فضل و رحمت و آرامش و همه ی خوبیها و لذت ها و مهر ورزی ها و تپیدنهاست، که هر چه داریم از اوست و هر چه می خواهیم داشته باشیم، از اوست.

و آن خدای بی همتایی است که عاشقانه دوستمان دارد و بر ماست که عاشقانه دوستش داشته باشیم. اگر چه بابت همه ی شلوغ کاریهایمان شرمنده و عذر خواهیم.

مجال گفتار را تمام، و به کردار و رفتار بپردازیم که از اندیشه ی سبز، سبزی و طراوت رفتار شکل می گیرد و جوانه می زند.

سرسبز و بهاری و با نشاط باشید، و از اندیشه ی نابتان ما رو هم هدیه دهید، که وصل اندیشه ها نشاطی صد چندان می آفریند.

یا حق و یا علی ......... مثل همیشه بهترین و خوشبخترین و ارزنده و پایدار باشید.......


تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 09:57 | چاپ | نویسنده: علی | گلواژه های مهربانی شما (3) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.