خدا عشق آرامش

افتخار ماست که با مردمک چشمان و مرام و صفای جان و روح جانانتان همراهیم .

سلام

امروز روز قشنگی بود، یا بهتر بگویم دیروز و امروز روزهای قشنگی بودند، روزهایی که در آنها هلن نازنینم با همکاری و زحمت ش، آشیانه مان را رنگ و بویی دیگر بخشید. ضمن اینکه خوشحال شدم که خوشحالی های کوچکی نصیبش کردم، البته بیشتر زحمت و درایت خودش بود. خانه آرایی و خود آرایی اش رو برای همسر می گویم و البته بیشتر از اینها برازنده اش هست.

امروز عیادت یکی از همسایه ها رفتیم،حاجی پیرمردی  که زانویش رو عمل کرده بود و حسابی خوشحال شده بود که افتخار داده ای و از این حرفها و همان جا با خودم فکر کردم که چه دین قشنگی داریم و چقدر به عیادت و صله رحم سفارش کرده است، که برد دو طرفه است، مشق و تمرین مهرورزی است، چون برای رضای خدا انجام می شود، یک نوع ذکر الهی است و ذکر الهی رو هم که می دانید، آرامش بخش است.

آلا بذکر الله تطمئن القلوب. کاش همیشه با ذکر قشنگش در لحظه لحظه ی زندگی مان آرامش و سعادت ناب را هدیه ببریم.

پدر و مادر عزیزم هم به رفتن از دید و بازدید ما حسابی خوشحال می شوند، چقدر گاهی وقتا غافلیم که نمی توانیم به وظیفه ی انسانی و اصل سرمایه گذاری ناب دنیوی و اخروی مان عمل کنیم، این می شود غفلت و خسران و از دست دادن اصل سرمایه که می فرماید: انّ الانسان لفی خسر. به درستیکه انسان در خسران و زیان است مگر آنهایی که ایمان و عمل صالح انجام داده باشند. الا الذین آمنوا و عملوا الصالحات.

کاش با کلام و یاد خداوند متعالی و مهربان همیشه دم خور و انیس و مونس باشیم. سلامتی دین و دنیا و عاقبت بخیری نصیب مان گردد.

یا حق و یا علی                                                   

 


تاریخ : شنبه 7 اسفند 1395 | 17:50 | چاپ | نویسنده: علی | گلواژه های مهربانی شما (1) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.